Mobile
Guides

Pobierz przewodnik dotyczący raka prostaty

This actionable prostate cancer guide lays out the considerations when managing your diagnosis to help you with the process and to make sure no step is missed along the way.

Zadzwoń do nas +48 221 857 144
Steps Krok 1

Zrozumieć raka prostaty

Rak prostaty występuje, gdy w prostacie rozwijają się nieprawidłowe komórki i jest najczęstszym nowotworem u mężczyzn. Większość przypadków postępuje powoli, a wczesne wykrycie zwiększa szanse na skuteczne leczenie. Test krwi na antygen swoisty dla prostaty (PSA) mierzy poziom białka we krwi wytwarzanego przez prostatę i służy do wykrywania wszelkich nieprawidłowości w obrębie prostaty.

Rodzaje raka prostaty obejmują:

  • Gruczolakorak groniasty
  • Gruczolakorak przewodowy
  • Rak komórek przejściowych (lub nabłonka dróg moczowych)
  • Rak płaskonabłonkowy
  • Drobnokomórkowy rak prostaty
Steps Krok 2

Jak badania kliniczne mogą pomóc

Na całym świecie w tym również w Polsce prowadzone są setki badań klinicznych nad rakiem prostaty. W ramach tych prób badane są nowe terapie i metody wykrywania, które mogą ratować życie w przyszłości, takie jak:

  • Kriochirurgia
  • Terapia ultradźwiękowa o wysokiej intensywności
  • Radioterapia wiązką protonów
  • Terapia fotodynamiczna

Udział w badaniu klinicznym nie tylko przyczynia się do rozwoju leczenia, ale daje pacjentom dostęp do tych nowych innowacyjnych terapii na wiele lat przed większością chorych.

Steps Krok 3

Jak możemy pomóc

Naszą misją w Massive Bio jest umożliwienie pacjentom onkologicznym dostępu do najnowocześniejszych terapii i badań klinicznych, niezależnie od ich lokalizacji i/lub sytuacji finansowej.

Nasz system dopasowywania badań klinicznych wykorzystujący sztuczną inteligencję łączy pacjentów i leczących ich onkologów, z badaniami klinicznymi zgodnie z ich unikalnym przypadkiem raka.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel do zbierania dokumentacji medycznej i historii leczenia oraz dopasowywania pacjentów do badań odbywających się niedaleko ich miejsca zamieszkania. Zapewniamy pomoc podczas całego procesu rejestracji, dzięki czemu możesz się skoncentrować na swoim zdrowiu.

Selin Kurnaz, Co-Founder, CEO

Hear from our
Co-founder & CEO

Selin Kurnaz on how she struggled to find the right treatment for her uncle and started Massive Bio to help others.

There is a major gap between what pharmaceutical companies are working on right now vs. what cancer patients are getting. Massive Bio is revolutionizing this process.

Selin Kurnaz

Download for Free
Dołącz do naszej
społeczności i otrzymuj naszego newslettera