Guides

Pobierz przewodnik dotyczący raka prostaty

This actionable prostate cancer guide lays out the considerations when managing your diagnosis to help you with the process and to make sure no step is missed along the way.

Zadzwoń do nas +48 221 857 144
Krok 1

Zrozumieć raka prostaty

Rak prostaty występuje, gdy w prostacie rozwijają się nieprawidłowe komórki i jest najczęstszym nowotworem u mężczyzn. Większość przypadków postępuje powoli, a wczesne wykrycie zwiększa szanse na skuteczne leczenie. Test krwi na antygen swoisty dla prostaty (PSA) mierzy poziom białka we krwi wytwarzanego przez prostatę i służy do wykrywania wszelkich nieprawidłowości w obrębie prostaty.

Rodzaje raka prostaty obejmują:

  • Gruczolakorak groniasty
  • Gruczolakorak przewodowy
  • Rak komórek przejściowych (lub nabłonka dróg moczowych)
  • Rak płaskonabłonkowy
  • Drobnokomórkowy rak prostaty
Krok 2

Jak mogą pomóc badania kliniczne

Na całym świecie w tym również w Polsce prowadzone są setki badań klinicznych nad rakiem prostaty. W ramach tych prób badane są nowe terapie i metody wykrywania, które mogą ratować życie w przyszłości, takie jak:

  • Kriochirurgia
  • Terapia ultradźwiękowa o wysokiej intensywności
  • Radioterapia wiązką protonów
  • Terapia fotodynamiczna

Udział w badaniu klinicznym nie tylko przyczynia się do rozwoju leczenia, ale daje pacjentom dostęp do tych nowych innowacyjnych terapii na wiele lat przed większością chorych.

Krok 3

Jak możemy pomóc

W Massive Bio naszą misją jest umożliwienie pacjentom chorym na raka równego dostępu do najnowocześniejszych terapii i badań klinicznych, niezależnie od ich lokalizacji lub sytuacji finansowej.

Nasz system dopasowywania badań klinicznych wykorzystujący sztuczną inteligencję (AI) łączy pacjentów i ich onkologów z badaniami klinicznymi na podstawie ich unikalnego przypadku raka.

Zatrudniamy dedykowany personel, który na podstawie dostępnej dokumentacji medycznej i historii leczenia dopasowuje pacjentów do aktywnych badań w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Zapewniamy pełne wsparcie podczas całego procesu rejestracji, aby zapewnić obsługę logistyczną, dzięki czemu możesz skoncentrować się na swoim zdrowiu.

Hear from our
Co-founder & CEO

Selin Kurnaz on how she struggled to find the right treatment for her uncle and started Massive Bio to help others.

There is a major gap between what pharmaceutical companies are working on right now vs. what cancer patients are getting. Massive Bio is revolutionizing this process.

Selin Kurnaz

Download for Free
Join our community
and receive our newsletter