Przewodnik po badaniach klinicznych nad zwłóknieniem szpikowiscy

Poszukiwanie badań klinicznych nad zwłóknieniem szpikowiscy może być trudne, a zrozumienie wszystkich opcji leczenia jest przytłaczające. Pacjenci ze zwłóknieniem szpików mogą zastanawiać się, jaki jest właściwy sposób działania, aby zdecydować, która opcja leczenia i badanie kliniczne jest dla nich odpowiednie.

Nie trzeba tego robić samemu.

Stworzyliśmy praktyczny przewodnik, który określa kwestie dotyczące leczenia zwłóknienia szpików i badań klinicznych, aby upewnić się, że żaden krok nie zostanie pominięty i pomóc w zarządzaniu tym procesem.

Pobierz przewodnik dotyczący badań klinicznych zwłóknienia szpiku

Krok 1: Zrozumienie zwłóknienia szpikowiska

Zrozumienie zwłóknienia szpikowiska

Zwłóknienie szpiku (MF) jest rodzajem przewlekłej białaczki i jest jedną z najrzadszych postaci raka kości. MF powoli zastępuje zdrowy szpik kostny, który wytwarza wszystkie komórki krwi, tkanką bliznowatą. Kiedy szpik kostny nie może już wytwarzać potrzebnej ilości komórek krwi, pojawiają się objawy, takie jak niedokrwistość, osłabienie, ból kości i zmęczenie.

 • 50-60% wszystkich mutacji MF związanych z rozregulowaniem genu Kinazy Janusa 2 (JAK2)
 • 10-15% wszystkich przypadków MF rozpoczyna się od czerwienicy prawdziwej (PV) lub nakrzepności samoistnej (ET)

Krok 2: Jak badania kliniczne mogą pomóc

Jak badania kliniczne mogą pomóc

Około 100 badań klinicznych MF jest obecnie aktywnych w Stanach Zjednoczonych. Badania te badają nowe metody leczenia i wykrywania, które mogą uratować życie w przyszłości.

Obecne badania kliniczne prowadzą do nowych badań:
 • Inhibitory JAK
 • Inhibitory deacetylazy histonowej (HDAC)
 • Leki immunomodulujące
 • I wiele więcej

Udział w badaniu klinicznym nie tylko rozwija bardzo potrzebne badania, ale także daje pacjentom dostęp do tych nowych innowacyjnych terapii na wiele lat przed populacją ogólną.

Badania kliniczne mogą pomóc pacjentowi choremu na raka

Krok 3: Jak możemy pomóc

Jak możemy pomóc

W Massive Bio naszą misją jest umożliwienie pacjentom chorym na raka równego dostępu do najnowocześniejszych terapii i badań klinicznych, niezależnie od ich lokalizacji i / lub stabilności finansowej.

Nasz system dopasowywania badań klinicznych zasilany sztuczną inteligencją (AI) łączy pacjentów i ich onkologów z badaniami klinicznymi zgodnie z ich unikalnym przypadkiem raka.

Zatrudniamy dedykowany personel do zbierania dokumentacji medycznej i historii leczenia oraz dopasowywania pacjentów do kwalifikujących się badań w pobliżu ich domu. Zapewniamy pełne wsparcie podczas całego procesu rejestracji, aby zapewnić obsługę logistyczną, dzięki czemu możesz skoncentrować się na swoim zdrowiu.

Centrum dowodzenia badaniami klinicznymi

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Uważasz, że ta treść jest pomocna?
Udostępnij nam swój adres e-mail, aby otrzymać więcej informacji o tym, jak poruszać się po diagnozie raka i kilka dodatkowych informacji opisujących, w jaki sposób możemy pomóc Ci przejść przez to wszystko.

  Przesyłając, wyrażasz zgodę na nasz Regulamin oraz przeczytałeś i akceptujesz nasze Oświadczenie o ochronie prywatności.

  Interesuje Cię badanie kliniczne zwłóknienia szpikowiscydozy?

  Massive Bio jest 4x bardziej skuteczny w znajdowaniu dopasowań do badań klinicznych raka dla pacjentów niż jakikolwiek inny dostawca usług. Współpracuj z naszymi rzecznikami pacjentów, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do badań klinicznych zwłóknienia szpików dopasowanych do Twojego unikalnego raka.

  Aby porozmawiać z członkiem naszego zespołu, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie