Przewodnik po badaniach klinicznych chłoniaka

Poszukiwanie badań klinicznych chłoniaka może być trudne, a zrozumienie wszystkich opcji leczenia jest przytłaczające. Pacjenci z chłoniakiem mogą zastanawiać się, jaki jest właściwy sposób działania, aby zdecydować, która opcja leczenia i badanie kliniczne jest dla nich odpowiednie.

Nie trzeba tego robić samemu.

Stworzyliśmy praktyczny przewodnik, który określa kwestie dotyczące leczenia chłoniaka i badań klinicznych, aby upewnić się, że żaden krok nie zostanie pominięty i pomóc w zarządzaniu procesem.

Pobierz przewodnik dotyczący badań klinicznych chłoniaka

Krok 1: Zrozumienie chłoniaka

Zrozumienie chłoniaka

Chłoniak jest rodzajem raka krwi, który atakuje tkankę limfatyczną i wpływa na limfocyty, znane również jako białe krwinki. Istnieją dwa rodzaje chłoniaka, chłoniak nieziarniczy i chłoniak Hodgkina. Chłoniak nieziarniczy stanowi 85% wszystkich przypadków chłoniaka w Stanach Zjednoczonych.

Prawie 100 000 nowych przypadków chłoniaka zostało oszacowanych w 2020 r. przez National Cancer Institute, a 5-letni względny wskaźnik przeżycia wynosi 72,6%. Stanowi 4,6% wszystkich nowych przypadków raka w Stanach Zjednoczonych, jako 7. najczęstszy typ raka.

Krok 2: Jak badania kliniczne mogą pomóc

Jak badania kliniczne mogą pomóc

Istnieje około 800 badań klinicznych dotyczących chłoniaka, które obecnie rekrutują pacjentów w Stanach Zjednoczonych.

Obecne badania kliniczne prowadzą do nowych badań:

 • Terapie celowane dla nowych biomarkerów
 • Kombinacje chemioterapii z innymi lekami
 • Leki immunoterapeutyczne, takie jak terapia komórkami T CAR
 • Szczepienie idiotypowe

Udział w badaniu klinicznym nie tylko rozwija bardzo potrzebne badania, ale daje pacjentom dostęp do tych nowych innowacyjnych terapii na wiele lat przed populacją ogólną.

Badania kliniczne mogą pomóc pacjentowi choremu na raka

Krok 3: Jak możemy pomóc

Jak możemy pomóc

W Massive Bio naszą misją jest umożliwienie pacjentom chorym na raka równego dostępu do najnowocześniejszych terapii i badań klinicznych, niezależnie od ich lokalizacji i / lub stabilności finansowej.

Our Artificial Intelligence (AI) powered Clinical Trial Matching System connects patients and their treating oncologists to clinical trials according to their unique cancer case.

Nasz system dopasowywania badań klinicznych zasilany sztuczną inteligencją (AI) łączy pacjentów i ich onkologów z badaniami klinicznymi zgodnie z ich unikalnym przypadkiem raka.

Centrum dowodzenia badaniami klinicznymi

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Uważasz, że ta treść jest pomocna?
Udostępnij nam swój adres e-mail, aby otrzymać więcej informacji o tym, jak poruszać się po diagnozie raka i kilka dodatkowych informacji opisujących, w jaki sposób możemy pomóc Ci przejść przez to wszystko.

  En soumettant, vous acceptez nos Conditions Générales et avez lu et reconnu notre Déclaration de Confidentialité.

  Interesuje Cię badanie kliniczne chłoniaka?

  Massive Bio jest 4x bardziej skuteczny w znajdowaniu dopasowań do badań klinicznych raka dla pacjentów niż jakikolwiek inny dostawca usług. Współpracuj z naszymi rzecznikami pacjentów, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do badań klinicznych chłoniaka dopasowanych do Twojego unikalnego raka.

  Aby porozmawiać z członkiem naszego zespołu, skontaktuj się z nami w każdej chwili