Mobile
Guides

Przewodnik po zwłóknieniu szpiku

This actionable myelofibrosis guide lays out the considerations when managing your diagnosis to help you with the process and to make sure no step is missed along the way.

Zadzwoń do nas +48 221 857 144
Steps Krok 1:

Zrozumienie zwłóknienia szpikowiska

Zwłóknienie szpiku (MF) jest rodzajem przewlekłej białaczki i jest jedną z najrzadszych postaci raka kości. MF powoli zastępuje zdrowy szpik kostny, który wytwarza wszystkie komórki krwi, tkanką bliznowatą. Kiedy szpik kostny nie może już wytwarzać potrzebnej ilości komórek krwi, pojawiają się objawy, takie jak niedokrwistość, osłabienie, ból kości i zmęczenie.

  • 50-60% wszystkich mutacji MF związanych z rozregulowaniem genu Kinazy Janusa 2 (JAK2)
  • 10-15% wszystkich przypadków MF rozpoczyna się od czerwienicy prawdziwej (PV) lub nakrzepności samoistnej (ET)
Steps Krok 2:

Jak badania kliniczne mogą pomóc

Około 100 badań klinicznych MF jest obecnie aktywnych w Stanach Zjednoczonych. Badania te badają nowe metody leczenia i wykrywania, które mogą uratować życie w przyszłości.

Obecne badania kliniczne prowadzą do nowych badań:

  • Inhibitory JAK
  • Inhibitory deacetylazy histonowej (HDAC)
  • Leki immunomodulujące
  • I wiele więcej

Udział w badaniu klinicznym nie tylko rozwija bardzo potrzebne badania, ale także daje pacjentom dostęp do tych nowych innowacyjnych terapii na wiele lat przed populacją ogólną.

Steps Krok 3:

Jak możemy pomóc

Naszą misją w Massive Bio jest umożliwienie pacjentom onkologicznym dostępu do najnowocześniejszych terapii i badań klinicznych, niezależnie od ich lokalizacji i/lub sytuacji finansowej.

Nasz system dopasowywania badań klinicznych wykorzystujący sztuczną inteligencję łączy pacjentów i leczących ich onkologów, z badaniami klinicznymi zgodnie z ich unikalnym przypadkiem raka.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel do zbierania dokumentacji medycznej i historii leczenia oraz dopasowywania pacjentów do badań odbywających się niedaleko ich miejsca zamieszkania. Zapewniamy pomoc podczas całego procesu rejestracji, dzięki czemu możesz się skoncentrować na swoim zdrowiu.

Selin Kurnaz, Co-Founder, CEO

Hear from our
Co-founder & CEO

Selin Kurnaz on how she struggled to find the right treatment for her uncle and started Massive Bio to help others.

There is a major gap between what pharmaceutical companies are working on right now vs. what cancer patients are getting. Massive Bio is revolutionizing this process.

Selin Kurnaz

Download for Free
Dołącz do naszej
społeczności i otrzymuj naszego newslettera