Mobile
Guides

Przewodnik po badaniach klinicznych chłoniaka

Ten praktyczny przewodnik dotyczący chłoniaka przedstawia kwestie związane z diagnozą, aby pomóc Ci w tym procesie i upewnić się, że żaden krok nie zostanie pominięty.

Zadzwoń do nas +48 221 857 144
Steps Krok 1

Poznanie chłoniaka

Chłoniak to rodzaj nowotworu krwi, który atakuje tkankę limfatyczną oraz limfocyty, znane również jako białe krwinki. Istnieją dwa rodzaje chłoniaka, chłoniak nieziarniczy i chłoniak Hodgkina. Chłoniak nieziarniczy stanowi 85% wszystkich przypadków chłoniaka w Stanach Zjednoczonych.

W 2020 r. National Cancer Institute oszacował prawie 100 000 nowych przypadków chłoniaka, a 5-letni wskaźnik przeżycia wynosi 72,6%. Stanowi to 4,6% wszystkich nowych przypadków raka w Stanach Zjednoczonych, jako siódmy najczęstszy typ raka.

Steps Krok 2

Jak badania kliniczne mogą pomóc

Istnieje obecnie około 800 badań klinicznych zajmujących się chłoniakiem, do których obecnie przeprowadzana jest rekrutacja pacjentów w Stanach Zjednoczonych.

Badania kliniczne poszukują nowych:

  • ukierunkowanych terapii dla nowych biomarkerów
  • połączeń chemioterapii z innymi lekami
  • leków immunoterapeutycznych, takie jak terapia komórkami CAR-T
  • szczepień idiotypowych

Branie udziału w badaniach klinicznych nie tylko pomaga w rozwoju nowych metod leczenia, ale dodatkowo pozwala pacjentom na dostęp do nowych innowacyjnych terapii na wiele lat przed populacją ogólną.

Steps Krok 3

Jak możemy pomóc

Naszą misją w Massive Bio jest umożliwienie pacjentom onkologicznym dostępu do najnowocześniejszych terapii i badań klinicznych, niezależnie od ich lokalizacji i/lub sytuacji finansowej.

Nasz system dopasowywania badań klinicznych wykorzystujący sztuczną inteligencję łączy pacjentów i leczących ich onkologów, z badaniami klinicznymi zgodnie z ich unikalnym przypadkiem raka.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel do zbierania dokumentacji medycznej i historii leczenia oraz dopasowywania pacjentów do badań odbywających się niedaleko ich miejsca zamieszkania. Zapewniamy pomoc podczas całego procesu rejestracji, dzięki czemu możesz się skoncentrować na swoim zdrowiu.

Selin Kurnaz, Co-Founder, CEO

Hear from our
Co-founder & CEO

Selin Kurnaz on how she struggled to find the right treatment for her uncle and started Massive Bio to help others.

There is a major gap between what pharmaceutical companies are working on right now vs. what cancer patients are getting. Massive Bio is revolutionizing this process.

Selin Kurnaz

Download for Free
Dołącz do naszej
społeczności i otrzymuj naszego newslettera